Sportflaskan Spring är en absolut bästsäljare. Flaskan är tillverkad av Eastman Tritan, vilket innebär att den är BPA-fri, lätt, hållbar och slagtålig. Flaskan är enkelväggig, rymmer 600 ml vätska och det vridbara locket i rostfritt stål säkerställer enkel öppning och stängning. Förutom allt erbjuder Spring sportflaskan tillräckligt med utrymme för att lägga till en önskad logotyp eller andra meddelanden.
0,77 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtryck | 0,77 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Eastman Tritan? |
| Diameter | 7cm |
| Storlek | 21 x Ø 7 cm |
| Förpackning | 48st |
| Bruttovikt | 6kg |
| Vikt | 4,5kg |
| Förpackning | 32x44x47cm |
| GTIN / EAN | 8713159161431 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |