Designad med en kraftig räfflad yta för bättre grepp och en iögonfallande stil. Det säkra skruvlocket har ett inbyggt handtag för enkel bärbarhet. Tillverkad av 77% RCS-certifierat återvunnet enkelväggigt rostfritt stål, är denna 750ml läckagesäkra flaska ett hållbart och slitstarkt val. Levereras i en FSC-certifierad presentförpackning som kombinerar premiumdesign med ansvarsfull förpackning.
1.03 KG
| Antal | 5 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 110,00 | 107,00 | 104,00 | 101,00 | 99,00 | 97,00 |
| Nuvarande | 7840 |
| Storlek | 22 x ø 7.3 cm |
| Vikt | 128.5g |
| Tryckyta | 25 x 55 mm |
| Material | Återvunnet rostfritt stål,PP |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information |
https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |