Var ansluten! Gör om USB-C-porten på din bärbara dator till 2 mycket användbara USB-A-portar och 2 superhastiga USB-C-portar. Anslut och strömförsörj dina enheter med lätthet. För Windows, Apple Mac & Chromebooks.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 512,00 | 505,00 | 497,00 | 490,00 | 483,00 | 476,00 | 470,00 | 463,00 |
| Lagersaldo 40605-N0061 | 15 st |
| Material | ABS |
| Bredd | 30mm |
| Längd | 260mm |
| Höjd | 11mm |
| Vikt | 92g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| USB-Port | USB A |
| Övrig information | Transfer speeds depend on the host device and cable speed rating. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |