Acroball är en stilren och elegant reklampenna från Pilot som är riktigt skön att skriva med. Bläcket i pennan är extremt mjukt vilket gör att skriften flödar bättre än i vanliga kulspetspennor. Dessutom ingår Acroball i Pilots BeGreen soritment vilket innebär att den är tillverkad av återvunnen plast för minskad påverkan på miljön.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 3000 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 35,20 | 30,90 | 29,90 | 29,60 | 27,60 | 25,90 | 25,30 |
| Lagersaldo 10182-0052-AFÖ | 504 st |
| Ursprungsland | Japan |
| Vikt | 10g |
| Längd | 143mm |
| Förpackning | 10st i kartong |
| Refill | 1,0mm Standard Plastic Type, ISO 12757-2 Documental Safe , Oljebaserat bläck |
| Bläckfärg | Svart |
| Skrivlängd | 800m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| EAN | 4902505479212 |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: 290052Produkttyp: Miljöpenna Återvunnen plastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |