PIX Black Roller är en lyxig och väldesignad presentpenna med skönskrivande rollerball-refill från tyska Montblanc. Pennkroppen är tillverkad av skinande svart harts som utsmyckats med platina-pläterade detaljer. På toppen av huven tronar självklart den ikoniska Montblanc-logon. Graverad logotyp vid pennans mitt samt individuellt serienummer. Märkes lämpligen med diamantgravyr med silverfyllnad på huven. Levereras i ett elegant svart presentetui.
| Ursprungsland | Tyskland |
| Vikt | 20g |
| Längd | 138,2mm |
| Förpackning | Packning: Styckevis i presentetui |
| Refill | 0,7mm Montblanc Medium Rollerball |
| Bläckfärg | Svart |
| Skrivlängd | 800m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: MB132494Statistikkod: 9608109200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |