IM Achromatic Black Kula är en elegant kulspetspenna från Parker. Pennan har en matt svartlackerad pennkropp med bra tyngd som ger en behaglig skrivkänsla. Kan märkas med tryck eller gravyr. Leverans i snygg presentask.
| Antal | 1 | 10 | 25 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 721,00 | 617,00 | 568,00 | 516,00 | 467,00 |
| Lagersaldo 10192-1412-BB | 504 st |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt | 81g |
| Längd | 110mm |
| Förpackning | Packning: Styckevis i presentetui |
| Refill | 1,0mm Metal Parker Medium BP |
| Bläckfärg | Blå |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| EAN | 3026981278921 |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: 2127618 PK IM MBLU BT BPProdukttyp: MetallpennaStatistikkod: 96081010 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |