Set med 5 grafitpennor som ger 5 gånger mer grafit per penna. Den träfria kroppen kan slipas för skarpa linjer eller göras trubbig för uttrycksfulla drag eller subtil skuggning. Den träfria konstruktionen möjliggör mångsidighet samtidigt som den sparar röran av traditionella träspån. Den solida vikten av dessa pennor känns lyxig i handen oavsett om du skriver, klottrar, kladdar eller ritar.
0,10 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 35 |
| CO2-avtryck | 0,10 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Grafit |
| Storlek | 16,8 x 2 x 8,4 cm |
| Förpackning | 40st |
| Bruttovikt | 4kg |
| Vikt | 3,8kg |
| Förpackning | 22x26x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159570127 |
| GPSR-Information |
Karst Group Pty Ltd F3/100 Harris St Pyrmont NSW 2009 Australia hello@karstgoods.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |