En funktionell termisk mugg med ergonomisk form och tät försegling, vilket gör den perfekt att ta med sig inte bara till kontoret utan även i bilen, ryggsäcken eller på en promenad. Dess svarta matta yta är idealisk för att applicera slående dekorationer. Jupiter termisk muggen säljs med en dedikerad förpackning.
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 294,00 | 235,00 | 174,00 | 171,00 | 135,00 | 127,00 | 119,00 | 113,00 | 111,00 |
| Material | Stål, Plast |
| Höjd | 228 mm |
| Diameter | 75x66 mm |
| Kapacitet | 310 ml |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Kartongstorlek | 31 cmmx26 cmx27,5 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |