En mugg från BARREL-familjen med ett karakteristiskt polygonformat handtag. Dessutom kännetecknas Barrel Pure -muggen av en färgstark insida och en vit, matt yta på utsidan.
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 119,00 | 94,50 | 70,00 | 67,00 | 55,00 | 51,50 | 48,35 | 45,95 | 45,40 |
| Material | Keramik |
| Höjd | 90 mm |
| Bredd | 86 mm |
| Kapacitet | 300 ml |
| Storlek | 86 mmx90 mm |
| Kartongstorlek | 43 cmx48 cmx42,5 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |