Vår mångsidiga kaffekopp är perfekt både för att avnjuta kaffet på plats och för att ta med på resan! Koppen är tillverkad av RPP (återvunnen polypropylen) och är utformad för hållbarhet. Finns i flera snygga färger för att matcha din unika stil.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 44,40 | 43,40 | 42,40 | 39,60 | 38,00 | 36,60 | 35,20 | 32,80 | 32,00 | 31,60 |
| Lagersaldo 98866-N0001 | 10234 st |
| Material | Recycled PP |
| Höjd | 128mm |
| Diameter | 92mm |
| Vikt | 108g |
| Volym | 250cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98866.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 275mm x 370mm x 720mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |