Den här portföljen är tillverkad av 100% AWARE 300D återvunnen polyester och RCS-certifierad återvunnen PU och kombinerar stil med låg miljöpåverkan. Den har visitkortsfack, pennögla och en rymlig A4-ficka. Håll dig organiserad med det påfyllningsbara fodrade anteckningsblocket i A4-format (20 sidor 70 g/m²) tillverkat av FSC® mix krämfärgat papper. Tillverkad av 100% återvunnen polyester med AWARE-spårning. Förpackad i en FSC® presentförpackning.
Till digitalt produktpass »
1.88 KG
| Antal | 3 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 237,00 | 231,00 | 225,00 | 218,00 | 214,00 | 210,00 |
| Nuvarande | 658 |
| Storlek | 23.5 x 2 x 31.5 cm |
| Vikt | 479.5g |
| Tryckyta | 80 x 40 mm |
| Material | rPET,Papper |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Denna produkt med XD Aware? bör kontrolleras på äktheten för varje leverans, Certifikat för Recycled Claim Standard, Förordning (EU) 2023/1115 EU:s förordning om avskogningsfri miljö |
| Spårbarhet | AWARE Physical, FSC Mix CreditFSC License Code: FSC-C181720 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information |
https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |