En tvålask som du alltid kan bära med dig. Asken består av 30 tvålark. Ta ett ark, tillsätt vatten och tvätta dina händer. Arken kommer i en tålig ask som skyddar innehållet.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 20,40 | 20,00 | 19,40 | 18,20 | 17,60 | 16,80 | 16,20 | 15,00 | 14,80 | 14,60 |
| Lagersaldo 92719-N0016 | 16406 st |
| Inkommande lager 2026-10-07T00:00:00+02:00 | 5000 st |
| Material | PP |
| Höjd | 10mm |
| Diameter | 65mm |
| Vikt | 22g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT92719.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 460mm x 240mm x 390mm |
| GPSR-Information | instruction sheet inside |
| Övrig information | Blue ? scent Ocean, Green ? scent Aloe, Pink ? scent Rose. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |