ADV Unify Jacket är en avancerad jacka gjord i ett mjukt, elastiskt och funktionellt material av återvunnen polyester. Denna sköna jacka har dessutom ergonomisk design för optimal passform och två fickor. ADV Unify Jacket är gjord av återvunnen polyester och är en del av vår satsning på att öka andelen hållbara material i våra produkter och nå målet med att ta fullt ansvar för hela värdekedjan. Det återvunna materialet är inte bara ett bra val för miljön, polyestermaterialet ger även bra fukttransport och hög komfort.
• Mjukt, elastiskt och funktionellt material av återvunnen polyester
• Ergonomisk, atletisk design
• Två fickor
• Normal passform
Dam/Herr | Dam |
Skötselråd | Normal maskintvätt vid grader 40, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 110 grader, Ej kemtvätt, Tvätt med liknande färger, Använd inte mjukgörande medel, WashInsideOut, RemovePromptlyFromWasher, Stryk ejDirectlyOnPrintEmbroideryBadges, CloseAllZippersVelcroButtonsBeforeWash |
Leveranstid | 2-3 arbetsdagar |
Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
Vad | Antal | Pris/st | Total |
---|---|---|---|
{description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
TOTAL | {total} |