Inspirerad av vårt Iconic 150-sortiment är denna lättare långärmad ett grundläggande tillägg när korta ärmar inte är tillräckliga. Den har en klassisk passform som ger den en mer avslappnad look. Kan bäras på egen hand eller som baslager under en skjorta eller sweatshirt. Det 100% kammade ringspunna bomullstyget ger en mjuk och bekväm känsla. Modellen har lycra i halsrib för ökad slitstyrka.
Antal | 5 |
---|---|
Pris/st | 124,00 |
Lagersaldo S | Expresslager: 289 st | Europalager: 691 st |
Lagersaldo M | Expresslager: 0 st | Europalager: 991 st |
Lagersaldo L | Expresslager: 0 st | Europalager: 1596 st |
Lagersaldo XL | Expresslager: 7 st | Europalager: 1054 st |
Lagersaldo XXL | Expresslager: 2 st | Europalager: 1588 st |
Lagersaldo 3XL | Expresslager: 0 st | Europalager: 535 st |
Dam/Herr | Sortiment |
Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
Vad | Antal | Pris/st | Total |
---|---|---|---|
{description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
TOTAL | {total} |