Salomon Ultra Flow är en mångsidig löparsko med optimal dämpning som passar olika typer av underlag. Ovandelen i ventilerande mesh i återvunnet material och en Contagrip®-yttersulan som ger bra grepp. Energy foam i mellansulan för skön dämpning och komfort. Ultra Flow från Salomon är mjuka och mångsidiga löparskor med optimal dämpning som är framtagen för att fungera på alla typer av underlag, från asfalt till stig. Ovandelen i mesh är ventilerande så at t foten hålls sval när aktiviteten gör dig varm. Mellansulan är utrustad med Energy Foam, vilket ger maximal dämpning vid varje steg, även över långa distanser. Contagrip®-yttersulan ger ett säkert gr epp på både våta och torra underlag.
| Modell | Female |
| Ursprungsland | Viet Nam |
| Passform | Normal |
| Lacing | Classic |
| Insole | Ortholite |
| Outsole | Contagrip |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |