Uppgradera garderoben med vår Advantage Leisure-skjorta, plagget som höjer din outfits modegrad. Skön passform ger dig ultimat komfort och en avslappnad look, en skjorta som snabbt blir din favorit. Tillverkad av vårt innovativa Advantage triblendgarn i bomull, 45% återvunnen polyester och elastan, en blanding som håller över tid. Kombinera gärna leisure-skjortan med våra chinos och en Manzanita t-shirt för en avslappnad men ändå moderiktig look. Denna leisureskjorta kombinerar trendig design med ett tydligt fokus på återvunna material.
- Återvunnet certifierat material (Global Recycled Standard)
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 845,00 |
| Lagersaldo | 98 st |
| Lagersaldo inkommande 20260505 | 105 st |
| Lagersaldo | 256 st |
| Lagersaldo inkommande 20260505 | 210 st |
| Lagersaldo | 243 st |
| Lagersaldo inkommande 20260505 | 350 st |
| Lagersaldo | 156 st |
| Lagersaldo inkommande 20260505 | 210 st |
| Lagersaldo | 106 st |
| Lagersaldo inkommande 20260505 | 180 st |
| Lagersaldo | 103 st |
| Lagersaldo inkommande 20260505 | 45 st |
| Lagersaldo | 80 st |
| Modell | Herr |
| Material | 50% bomull, 45% återvunnen polyester, 5% spandex |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Tvätta med liknande färger, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Ej kemtvätt, Använd inte mjukgörande medel |
| Textilvikt | 260 g/m² |
| Bruttovikt | 0.422 kg |
| Nettovikt | 0.3798 kg |
| Netto förpackningsvikt | 8.3556 kg |
| Bruttovolym | 0.00298 m³ |
| Nettovolym | 0.00268 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.05554 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 9.284 kg |
| Förpackning | 22 PCS |
| Ursprungsland | IN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |