En klassisk pikétröja med bra passform för vardagsbruk gjord i 100% ekologisk bomull. Den har 3 ton-i-ton knappar, slitsar på sidorna och förstärkt nackband. Ribb i kragen och ärmslutet. Plagget är förkrympt och enzymbehandlat.
| Antal | 3 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 291,00 | 286,00 | 281,00 |
| Lagersaldo | 97 st |
| Lagersaldo | 57 st |
| Lagersaldo inkommande 20260506 | 50 st |
| Lagersaldo | 121 st |
| Lagersaldo inkommande 20260506 | 150 st |
| Lagersaldo | 19 st |
| Lagersaldo inkommande 20260506 | 350 st |
| Lagersaldo | 135 st |
| Lagersaldo inkommande 20260506 | 150 st |
| Lagersaldo | 36 st |
| Lagersaldo inkommande 20260506 | 100 st |
| Lagersaldo | 56 st |
| Lagersaldo | 131 st |
| Modell | Herr |
| Material | 100% ekologisk bomull |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Tål inga vätskor som är starkare än perkloretylen, Torktumla ej |
| Textilvikt | 200 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.248 kg |
| Nettovikt | 0.2232 kg |
| Netto förpackningsvikt | 11.16 kg |
| Bruttovolym | 0.00192 m³ |
| Nettovolym | 0.0017 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.04596 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 12.4 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |