Seabeck, är vår performance-piké med ok i kontrasterande färg och dekorativ piping. Tyget har UV-skydd och är designad för en aktiv livsstil. En kortärmad piké som är mjuk och följsam att ha på sig och vars tyg har god fukttransporterande förmåga. Knappslå med gömda knappar.
- CB DryTec UPF +30
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 575,00 |
| Lagersaldo | 46 st |
| Lagersaldo | 73 st |
| Lagersaldo | 50 st |
| Lagersaldo | 115 st |
| Lagersaldo | 113 st |
| Lagersaldo | 161 st |
| Modell | Dam |
| Material | 100% polyester |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 110 grader, Ej kemtvätt, Tvätta med liknande färger, Använd inte mjukgörande medel, Stryk inte direkt på tryck |
| Textilvikt | 150 g/m² |
| Bruttovikt | 0.196 kg |
| Nettovikt | 0.1764 kg |
| Netto förpackningsvikt | 7.938 kg |
| Bruttovolym | 0.00213 m³ |
| Nettovolym | 0.0005 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.05457 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 8.82 kg |
| Förpackning | 45 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |