Tillverkad i Europa
Moderiktig snabbtorkande poncho med färgglatt tryck.
Ponchon har även en huva. Finns i tre olika storlekar.
Huvans insida är enfärgad.
Material: 100% polyester
Storlek: 85x110 cm/ 65x75 cm/60x50 cm
Vikt: 205 gsm
Tryck: hela ytan
Tryckteknik: sublimering
The One Premium
| Antal | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 565,00 | 425,00 | 381,00 | 357,00 | 302,00 | 279,00 | 275,00 | 253,00 |
| Material | 100 % Polyester |
| Höjd | 60 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Storlek | 50 cmx60 cm |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveranstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | EU |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |