Cavelero är den ultimata businessjackan som passar för alla tillfällen och årstider. Jackan är framtagen i ett tekniskt tyg med vattentäta tejpade sömmar som skyddar mot lätt regn och vind. Insidan är sydd med kviltade sömmar och vadderingen är från miljövänliga Sustans av DuPont - Sorona ®. Detta foder håller dig varm från tidig höst till kalla vintermorgnar. Jackan är utrustad med en dold knappslå, avtagbar frontdel med YKK-dragkedja, vattentät dragkedja på bröstficka samt två yttre handfickor.
- WP5000 / MVP3000
- Dragkedja och tryckknappar framtill
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 1795,00 |
| Lagersaldo | 70 st |
| Lagersaldo | 272 st |
| Lagersaldo | 243 st |
| Lagersaldo | 94 st |
| Lagersaldo | 107 st |
| Lagersaldo | 104 st |
| Lagersaldo | 45 st |
| Modell | Herr |
| Material | Yttertyg: 100% polyester. Vaddering: 100% polyester. Foder: 100% nylon |
| Tvättråd | Maskintvätt 30 grader, Tvätta separat, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Hängtorkas, Stryk ej, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | Shell fabric: 290 g/m², Fôr: 38 g/m², Vattering: 100 g/m² |
| Bruttovikt | 1.158 kg |
| Nettovikt | 1.0422 kg |
| Netto förpackningsvikt | 1.0422 kg |
| Bruttovolym | 0.008 m³ |
| Nettovolym | 0.0116 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.07537 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 1.158 kg |
| Förpackning | 10 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |