En spun dyed träningsbyxa i juniormodell. Två framfickor samt mudd i benavslut. Storlek 90/100 är gjord utan dragsko för förbättrad barnsäkerhet. Utrustad med en avtagbar etikett för att enkelt kunna addera egen avsändare.
| Antal | 5 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 209,00 | 203,00 | 199,00 |
| Lagersaldo | 31 st |
| Lagersaldo | 197 st |
| Lagersaldo | 315 st |
| Lagersaldo | 0 st |
| Modell | Barn |
| Material | 100% spun dyed polyester |
| Textilvikt | 280 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.2838 kg |
| Nettovikt | 0.25542 kg |
| Netto förpackningsvikt | 6.3855 kg |
| Bruttovolym | 0.00258 m³ |
| Nettovolym | 0.0023 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0495 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 7.095 kg |
| Förpackning | 25 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |