Lätt och slitstark varselväst med hög synlighet. Dragkedja och patenterade MultiPockets™. EN ISO 20471, Klass 2.
• Reflexband runt om, inklusive över axlarna så att du syns från alla håll även när du böjer dig framåt
• Patenterade MultiPockets™, två smarta sidfickor perfekta för mobiltelefon eller glasögon
• Breda ärmöppningar ger maximal rörelsefrihet och perfekt passform utanpå jackan
• Lättåtkomlig ID-bricksficka i plast på bröstet
• Dragkedja fram för maximal bekvämlighet
| Antal | 3 |
|---|---|
| Pris/st | 225,00 |
| EAN | 7332515090553 |
| Material | 100% slitstark och bekväm Polyester, 130 g/ m². |
| Vikt | 0.19 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 280 mm |
| Bredd | 360 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Volym | 1.008 l |
| Certifikat | EN 20471 - High visibility clothing |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |