Varm, lätt och flexibel. Microfleecejacka med dragkedja och funktionellt material samt avancerad body- mapping design. Perfekt som ett varmt första lager eller som ett lättare andra lager. Räkna med isolering där det spelar roll och ventilation där det behövs.
• Håller kroppen torr och fräsch hela dagen med innovativ och naturlig anti-lukt behandling och snabbtorkande material
• Avancerad body-mapping design för en överlägsen balans mellan isolering och ventilation
• Microfleecematerial med rutmönstrad struktur på insidan för ökad andningsförmåga, meshtyg i ärmhålorna för extra ventilation
• Ficka med dragkedja på armen
• Hög krage ger extra värme och skydd
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 1465,00 |
| EAN | 7332515081360 |
| Material | Huvudmaterial: Svart: 87% polyester, 8 % polyester med bambukol, 5 % elastan, 265 g/m². Khakigrön: 95 % polyester, 5 % elastan, 265 g/m². Kontrast: Polyester mesh, 125 g/m². |
| Vikt | 0.45 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 260 mm |
| Bredd | 350 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Volym | 1.8 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |