Monteringshandske av stretchigt syntetläder som gör den mycket smidig och följsam. Flossad insida gör handsken mjuk och den är enkel att ta av och på tack vare resåren. Mycket bra grepp tack vare det mönstrade materialet i handflatan som också täcker pekfinger och fingertoppar för extra slitstyrka. Passar montagearbete inom till exempel vvs, el, snickeri och lager.
| Antal | 6 |
|---|---|
| Pris/st | 54,00 |
| Information | Cat. II |
| Ursprungsland | CN |
| Storlek | 7 - 11 |
| Längd | 220-240 mm |
| Förpackning | 6 st |
| Vikt | 0.045 kg |
| Bunt vikt | 0.270 kg |
| Kartong vikt | 3.250 kg |
| Certifikat | ANSI/ISEA 105-2016 Abrasion 2 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |