En stickad handske i gul signalfärg för hög synlighet och för precisionsarbete i torra och fuktiga miljöer. Smidig och mjuk. Handsken kan användas på touchscreen och behöver därmed inte tas av och på för olika arbetsuppgifter. Nitril-skum doppning för bästa grepp.15 gg fiber för bekväm användning en hel dag. Levereras med beskrivande hängetiketter för att förenkla kundens val av handske i butik.
| Antal | 6 |
|---|---|
| Pris/st | 62,50 |
| Information | Cat. II |
| Ursprungsland | PK |
| Storlek | 6 - 12 |
| Längd | 205-270 mm |
| Förpackning | 6 st |
| Vikt | 0.047 kg |
| Bunt vikt | 0.282 kg |
| Kartong vikt | 4.300 kg |
| Certifikat | Dermatest 2019 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |