Ett elastiskt band med sublimeringstryck på ena sidan, insidan avslutad med ett behagligt, mjukt material som liknar fleece.
Tyget är tillverkat i Italien av Carvico
Hela produkten trycks i din design. Allt från bottenfärgen till logotypen. Görs i fullfärgstryck, vilket ger total frihet i färger och layout.
Storlek: 25 × 9 cm (+/- 1 cm)
Material: polyester 85%, elastan 15%
Materialvikt: 250 g / m2
Förpackad: individuell
The One Premium
| Antal | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 69,00 | 67,00 | 59,50 | 54,00 | 51,50 | 49,30 | 47,25 | 45,25 |
| Material | Polyester 85%, Elastan 15% |
| Bredd | 25 cm |
| Längd | 9 cm |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveranstid | Ca 2-3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | EU |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |