Trendig keps i stentvättad bomull med härlig vintage känsla som är perfekt för alla fritidsaktiviteter. Det stentvättade tyget och ostrukturerade fronten ger kepsen ett avslappnat utseende och gör den enkel att packa ner och ta med. Förböjd skärm i plast som håller formen. Kepsen har en lägre profil än våra vanliga basebollmodeller. Justerbar tygrem med metallringspänne i mässing bak ger en premium känsla.
| Antal | 25 | 50 | 100 | 200 | 300 | 500 | 1000 | 2000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 82,00 | 78,00 | 74,00 | 73,00 | 72,00 | 71,00 | 70,00 | 69,00 |
| Storlek | Vuxen 58 cm/One size fits all |
| Material | 100% enzymtvättad bomull - 295 g/m2 |
| Brodyrinformation | Kvalitetsbrodyr i upp till 12 st färger. Maxstorlek på keps 130x55 mm |
| Tryckmetoder | Transfertryck i upp till 80x50 mm på kepsar |
| Leveranstid | Blanka kepsar ca 3-4 dagar. Inkl. dekoration ca 2-3 veckor från godkänt fotoprov. |
| Information | Frakt och moms tillkommer |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |