Stilren necessär tillverkad av 45 % verifierat återvunnen polyester. En elegant necessär fulländar hela den välklädda känslan när man är på resande fot, som förhoppningsvis blir en bra följeslagare i många år. Tillverkad av RCS (Recycled Claim Standard) certifierade återvunna material. RCS-certifiering säkerställer en helt certifierad leveranskedja av de återvunna materialen. Totalt återvunnet innehåll är baserat på total produktvikt.
1.7 KG
| Antal | 5 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 207,00 | 201,00 | 196,00 | 190,00 | 187,00 | 183,00 |
| Nuvarande | 412 |
| Storlek | 24 x 13.2 x 14 cm |
| Vikt | 178g |
| Tryckyta | 120 x 70 mm |
| Material | rPET,PU |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information |
https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |