Vakuumisolerad dricksflaska med dubbelvägg. Den 100 % läckagesäkra flaskan kommer levererad i en presentförpackning. Flaskan håller drycken i rätt temperatur längre, tack vare vakuumet mellan väggarna. Drycken kommer att hålla sig varm upp till 12 timmar och/eller kall upp till 24 timmar. Flaskans utsida är behandlad med en pulverlackering för en mer premium yta.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 124,00 | 122,00 | 119,00 | 117,00 | 108,00 | 100,00 | 95,00 | 93,50 | 92,00 | 90,50 |
| Lagersaldo 98893-N0001 | 6336 st |
| Material | Stainless Steel, PP |
| Höjd | 268mm |
| Diameter | 72mm |
| Vikt | 340g |
| Volym | 650cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98893.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 395mm x 395mm x 310mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Läcksäkerhet | Ja |
| GPSR-Information | On the gift box |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |