Fyll enkelt på din favoritdoft med hjälp av denna kompakta, bärbara parfymflaska. Den är utformad för bekvämlighet och är perfekt för rese- eller vardagsbruk, så att du kan ta med dig din signaturdoft vart du än går. Den är enkel att använda utan kladd och hjälper dig att få ut mer av din parfym samtidigt som du minimerar spill. Volymkapacitet: 5 ml.
0,15 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 22 |
| CO2-avtryck | 0,15 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 40% PP plast, 60% Aluminium |
| Storlek | 8,8 x 1,75 cm |
| Förpackning | 500st |
| Bruttovikt | 7kg |
| Vikt | 6,65kg |
| Förpackning | 21x47x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159729655 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |