En lyxig strandhandduk i bomull med tofsar på kortsidorna för dagar på stranden eller vid poolen. Våra badlakan är tillverkade i Indien av bomull och har en tjocklek på 450 g/m2. Storlek: 80x180cm OEKO-TEX® STANDARD 100. 09.HIN.68091. Hohenstein HTTI.
• Mycket mjuk vid beröring
• Kan tvättas i maskin
• Perfekt för utomhusaktiviteter
• 450 g/m2
• Velourer
4.55 KG
| Antal | 3 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 414,00 | 403,00 | 392,00 | 381,00 | 373,00 | 366,00 |
| Nuvarande | 849 |
| Storlek | 160 x 80 x 0.4 cm |
| Vikt | 646g |
| Tryckyta | 200 x 120 mm |
| Material | Bomull |
| Ursprungsland | IND |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med direktiv EN 14184-1 om formaldehyd, Överensstämmelse med direktiv 1999/51/EC om PCP-halter |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information |
https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |