Hopfällbart grytunderlägg tillverkat av bambu. Perfekt att använda i köket eller matsalen. Den här skyddar och håller dina heta grytor och kastruller från bänkskivorna eller bordet. När du inte använder den viker du den helt enkelt ihop och förvarar den. Bambu är en naturprodukt, det kan förekomma små variationer i färg och storlek per artikel, vilket kan påverka det slutliga märkresultatet. Fälld storlek: 20,5x4,6 cm. Ovikt storlek: 18,5x4,6 cm. FSC®-certified | FSC 100%, N5.7, FSC-C213206
| Förpackningsmått | 0.440 x 0.265 x 0.230 M |
| Längd | 21.5 cm |
| Bredd | 5.6 cm |
| Grossvikt | 0.117 kg |
| Nettovikt | 0.112 kg |
| Volym | 0.027 M3 |
| Material | Bambu |
| EAN | 8719941055605 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 100 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |