Kniv av hög kvalitet i japanskt stål (420 J2). Santoku är en mycket mångsidig japansk kniv och liknar därför en traditionell kockkniv. Skillnaden är att santoku-kniven har ett kortare blad, vilket gör den snabbare att skära med och bekvämare för knogarna att vila på. Kniven används av många som en allroundkniv eftersom den är mindre och mera praktisk.
1.26 KG
Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
---|---|---|---|---|---|---|
Pris/st | 236,00 | 230,00 | 224,00 | 217,00 | 213,00 | 209,00 |
Nuvarande | 2318 |
Storlek | 23.3 x 1.5 x 3.4 cm |
Vikt | 113g |
Tryckyta | 50 x 10 mm |
Material | Rostfritt stål |
Ursprungsland | CHN |
Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv EN 14184-1 om formaldehyd, Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet, Överensstämmelse med direktiv 1999/51/EC om PCP-halter |
Social Compliance | BSCI |
Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
Vad | Antal | Pris/st | Total |
---|---|---|---|
{description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
TOTAL | {total} |