Denna weekendväska är perfekt för kortare resor och designad för att rymma allt du behöver för en till två nätter. Tillverkad av delvis RCS-certifierad återvunnen polyester med en stilren PU-beläggning. Väskan är utrustad med både bekväma bärhandtag och en avtagbar, justerbar axelrem för flexibel användning. Den smarta 2-i-1-dragkedjefickan gör det enkelt att fästa väskan på din resväska för smidig transport. Invändigt finns en praktisk ficka med dragkedja för dina viktigaste ägodelar. Denna produkt är tillverkad av RCS-certifierad återvunnen polyester. RCS (Recycled Claim Standard) är en standard som verifierar det återvunna innehållet i en produkt genom hela leverantörskedjan. Totalt återvunnet innehåll: 20 % baserat på produktens totala vikt. Certifierad av Control Union, CU1162221.
• Vattenavvisande
• Praktisk storlek
• Förvaringsfickor på in och utsida
• Tillverkad av återvunna material
• Ficka som även fungerar som trolleyfäste
7.6 KG
| Antal | 3 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 469,00 | 457,00 | 444,00 | 432,00 | 423,00 | 415,00 |
| Nuvarande | 2755 |
| Storlek | 45 x 20 x 36 cm |
| Vikt | 843g |
| Tryckyta | 100 x 50 mm |
| Material | Polyester,Polyester |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med direktiv EN 14184-1 om formaldehyd, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv 1999/51/EC om PCP-halter, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | SMETA |
| GPSR-Information |
https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |