TopTaste-designat smart ställ för tex. Ditt glas vid aktiviteter i trädgården. Stick ner pinnan i marken och sätt ditt glas på plattan.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 63,00 | 60,50 | 59,50 | 58,50 | 58,00 | 57,00 | 56,00 | 55,50 |
| Lagersaldo 94508-N0093 | 733 st |
| Material | Acacia wood |
| Bredd | 25mm |
| Längd | 125mm |
| Höjd | 625mm |
| Vikt | 530g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 650mm x 280mm x 275mm |
| GPSR-Information | On the giftbox |
| Övrig information | Small plate: dia 12x1,5cm Big plate: 22x12x1,5cm Metal Sticks : 60,5cm. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |