Vattenflaskan InSideOut ReuuZ på 500 ml med korklock är tillverkad i Europa av 100 % återvunnet glas och visar upp materialets unika egenskaper. Den kompakta storleken gör den också idealisk för förvaring av oljor, vinäger eller andra vätskor, eller som en liten vas för en eller två blommor. En ansvarsfull produkt med en enkel, naturlig design.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 106,00 | 104,00 | 102,00 | 99,50 | 92,00 | 85,50 | 81,00 | 80,00 | 78,50 | 77,50 |
| Lagersaldo 57015-N0004 | 1577 st |
| Material | Glass |
| Bredd | 70mm |
| Längd | 70mm |
| Höjd | 190mm |
| Diameter | 70mm |
| Vikt | 470g |
| Volym | 500cm³ |
| Ursprungsland | Spain |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT57015.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 250mm x 185mm x 210mm |
| Läcksäkerhet | Ja |
| Lämplig för varma drycker | Ja |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |