6-i-1 utdragbar kabel där höljet är tillverkat av RCS certifierad återvunnen ABS och kabeln från återvunnen TPE. RCS (Recycled Claim Standard) är en standard för att verifiera återvunnet innehåll i en produkt genom hela leveranskedjan. RCS är den standard som används när en del av en produkt är tillverkad av återvunna material. Totalt återvunnet innehåll: 59% baserat på total produktvikt. Med 5 olika kontakter: USB C in, USB A in, type C out, IOS out och micro USB out. Type C input passar perfekt för nyare enheter och macbook datorer som endast har type C output. Kabeln har även en vanlig USB A output så att den kan användas för att ladda enheter från olika output-källor. 100% PVC-fri.
0.21 KG
| Antal | 5 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 105,00 | 102,00 | 100,00 | 97,00 | 95,00 | 93,00 |
| Nuvarande | 3707 |
| Nästa Leverans : 2026-08-23 | 3000 |
| Storlek | 5 x 5 x 2 cm |
| Vikt | 35.5g |
| Tryckyta | 25 x 25 mm |
| Material | Återvunnen ABS,Återvunnen TPE |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information |
https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |