Trådlösa stereohörlurar med hög ljudkvalitet för en perfekt ljudupplevelse. 300 mAh batteri gör att du kan lyssna på musik upp till 11 timmar på en laddning och uppladdning sker på bara 1,5 timme. Räckvidd upp till 10 meter. Hörlurarna kan vikas ihop för att passa i det medföljande Swiss Peak EVA resefodralet. Aluminiumhölje och PU luftkuddar gör hörlurarna bekväma att bära i timmar. Med mikrofon för att besvara inkommande samtal.
2.52 KG
| Antal | 3 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 414,00 | 403,00 | 392,00 | 381,00 | 373,00 | 366,00 |
| Nuvarande | 80 |
| Nästa Leverans : 2026-04-21 | 15 |
| Storlek | 19.3 x 19.3 x 3.5 cm |
| Vikt | 176g |
| Tryckyta | 35 x 35 mm |
| Material | Aluminium,PU |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2014/53/EU om radio- och telekommunikationsutrustningar, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Säkerhetsdatablad finns, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med direktiv UN38.3 om säkerhet vid transport av batterier, Lufttransportcertifikat för flygförsändelser, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Information | true |
| GPSR-Information |
https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |