Stililga och kreativa modeller som skapar extra uppmärksamhet för din kampanj. Beachflagga Scoop. Inkl flagga, mast, väska och XPO spike. Mast 430 cm, flagga 110x381 cm. Levereras 1 set i en svart nylonbag.
| Antal | 1 | 10 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 1964,00 | 1946,00 | 1926,00 | 1896,00 |
| Material | 130g polyester |
| Höjd | 381 cm |
| Bredd | 110 cm |
| Längd | Pole: 430 cm |
| Storlek | 110 cmx381 cmxPole: 430 cm |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Leveranstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Ex.works Halmstad |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Hur beställer jag?
Du beställer lättast i vår webbshop. Den är mycket enkel att använda. Där laddar du upp din tryckfil. Det går också bra att maila din beställning till info@connectmarketing.se
Får jag en skiss?
Självklart! Du får alltid godkänna en skiss och en offert innan din beställning blir bindande. Vill du se en skiss nu direkt? Skicka då bara din logga till oss och du har skissen hos dig inom någon timme.
Kan jag få ett prov?
Inga problem! Beställ gärna ett prov från oss. Vid order krediterar vi ditt prov.
Hur betalar jag?
Betalning sker mot faktura 20 dagar efter kreditprövning. Fakturering sker efter leverans. Kortbetalning är möjligt.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |