Connect Marketing

Kontakta oss

Visa mer

Kontakta oss

Vi på Connect Marketing är alltid redo att hjälpa er antingen på telefon eller per mail. En sak som vi är väldigt duktiga på är kontakten mellan er kunder och oss leverantörer. Vår strävan är att kunden ska kännas väl informerad och lättad över hur enkelt det är att handla av oss.

Malmö

Tel: +4640 671 00 05
E-post: malmo@connectmarketing.se
Stockholm

Tel: +468 673 01 55
E-post: stockholm@connectmarketing.se
Mats Lindkvist

VD/Försäljning
mats@connectmarketing.se
0708-79 39 39

Lotta Bengtsson

Försäljning
lotta@connectmarketing.se
0723-06 22 10

Paul Borgelin

Försäljningschef
paul@connectmarketing.se
0705-11 96 15

Ola Stenberg

Marknad/Sälj
ola@connectmarketing.se
0708-58 40 94

Stefan Johansson

Försäljning
stefan@connectmarketing.se
073-91 96 62

Ola Svensson

Försäljning
ola.svensson@connectmarketing.se
0708-15 12 19

Carl Marcusson

Försäljning
carl@connectmarketing.se
0760-25 18 85

Sebastian Melin

Försäljning
sebastian@connectmarketing.se
0733-98 60 51

Gabriel Frykman

Försäljning
gabriel@connectmarketing.se
0760-24 73 00

Vedrana Vorih

Ekonomi
vedrana@connectmarketing.se
 

Svante Andersson

Försäljning
svante@connectmarketing.se
0708-24 39 69