Kontakta oss

Har du några frågor är du välkommen att kontakta oss genom formuläret bredvid, genom chatten eller personligen till någon av oss anställda. Vi hjälper dig gärna!

Adress och kontaktuppgifter

Connect Marketing i Sverige AB
Sporregatan 25
213 77 Malmö

info@connectmarketing.se 040 671 00 05

Vi som jobbar på Connect


Mats

Mats Lindkvist

VD/försäljning

mats@connectmarketing.se
0708-79 39 39

Ola Stenberg

Marknad/Sälj

ola@connectmarketing.se
0708-58 40 94

Stefan Johansson

Marknad/Sälj/Försäljning

stefan@connectmarketing.se
0733-91 96 62

Lotta Bengtsson

Försäljning

lotta@connectmarketing.se
0723-06 22 10

Jonas Nordström

Försäljning

jonas@connectmarketing.se
076-313 49 71

Ola Svensson

Försäljning

ola.svensson@connectmarketing.se
0708-15 12 19

Genalyn Nordkvist

Ekonomi

ekonomi@connectmarketing.se
0763-14 61 30

Gabriella Granqvist

Art Director

gabriella@connectmarketing.se

Jan Nilsson

Lager

lager@connectmarketing.se