TACK SÅ MYCKET!
Detta är en bekräftelse på att vi kommer ringa dig inom kort!

TACK SÅ MYCKET!
Detta är en bekräftelse på att vi kommer kontakta dig inom kort
Stäng fönster

FELMEDDELANDE
Vänligen fyll i samtliga fält och försök igen. Tänk även på att angiven mailadress måste vara giltig.

Stäng fönster
LYCKADES!


Logga in!
Har du handlat hos oss tidigare kan du logga in med din mailadress samt det lösenord som skickades till dig i samband med din beställning.

Glömt ditt lösenord? Klicka här för att få ett nytt!
Nytt lösenord!
Fyll i din epostadress nedan så skickas ett nytt lösenord till dig direkt.

ö
Företagsjulklappar 2017
ö
Gåvokort
ö
Kläder/Textil
ö
Varumärken
lagstapris
SÖK
ö

Kontakta gärna oss på Connect Marketing

Vi på Connect Marketing är alltid redo att hjälpa er antingen på telefon eller per mail. En sak som vi är väldigt duktiga på är kontakten mellan er kunder och oss leverantörer. Vår strävan är att kunden ska kännas väl informerad och lättad över hur enkelt det är att handla av oss.

Tel: +46 040 671 00 05
Fax: +46 040 671 00 06
E-post: malmo@connectmarketing.se
Epost: stockholm@connectmarketing.se

 

Malmö:
Agnesfridsvägen 179, 
213 75 Malmö

Mats Lindkvist Mats Lindkvist
VD
mats@connectmarketing.se
Tel: 0708-79 39 39
Ola Stenberg Ola Stenberg
Försäljning
ola@connectmarketing.se
Tel: 0708-58 40 94
Paul Borgelin
Försäljning
paul@connectmarketing.se
Tel: 0705-11 96 15
Stefan Johansson Stefan Johansson
Försäljning
stefan@connectmarketing.se
Tel: 0733-91 96 62
  Lotta Bengtsson
Försäljning
lotta@connectmarketing.se
Tel: 0723-06 22 10
 Camilla Åsbogård Camilla Åsbogård
Lager
camilla@bamatex.se
Tel: 0702-381329 
 

Jakob Falk Henriksson
Försäljning
jakob@connectmarketing.se
Tel: 0763-457349

  Ann-Louise Carlsson
Försäljning
ann-louise@connectmarketing.se
Tel: 0720-250154 

 

Jönköping:
Jönköpingsvägen 26
566 31 Habo
Stockholm:
Claes Lindell Claes Lindell
Försäljning
claes@connectmarketing.se
Tel: 036-12 67 00
Mobil: 0763-41 32 31
Mats Mats Lindkvist
VD
mats@connectmarketing.se
Tel: 0708-79 39 39

 




Kontakta gärna vår kundtjänst!

Vi på Connect Marketing finns redo att hjälpa er på telefon 040 671 00 05 alternativt per mail:

malmo@connectmarketing.se
stockholm@connectmarketing.se

Vill du hellre bli uppringd av oss kan du klicka här